Apie Projekta

Mieli skaitytojai!
Maloniai kviečiame Jus apsilankyti atnaujintoje svetainėje www.knygynai.lt. Atnaujintas svetainės dizainas ir turinys - tapome labiau modernūs, labiau patogūs, labiau informatyvūs ir išsamesni.
Mūsų tikslas - rinkti ir skleisti informaciją apie knygas ir jų kūrėjus, leidėjus, platintojus. Čia Jūsų laukia pokalbiai su knygų autoriais ir leidėjais, kritikų atsiliepimai, numatomos išleisti knygos ir, be abejo, skaitytojų nuomonės bei atsiliepimai.
www.knygynai.lt - tai pati didžiausia knygų įvairovė. Čia Jūs rasite knygą akimirksniu. Kiekvienas šios svetainės lankytojas turi galimybę rasti knygą pagal žodžio pradžią, žodį, žodžio frazę pavadinime, išleidimo metus, leidėją, ISBN numerį ar kodą. Kaip ir ankstesnėje svetainės versijoje skaitytojai galės matyti ne tik naujausių ir populiariausių knygų viršelius ir aprašymus, bet ir paskaityti knygos ištrauką.
Tam, kad būtume abipusiai naudingi ir pasiektume bendrų tikslų, kviečiame bendradarbiauti leidyklas, knygynus, rašytojus bei skaitytojus. Prisijunkite prie mūsų. Siųskite savo originalias idėjas, pasiūlymus, naudokitės proga pristatyti save virtualioje erdvėje.

Kartu sėkmė ateis lengviau!
-